UWAGA!

BARDZO PROSIMY WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI O POMOC DLA CIĘŻKO CHOREGO BRATA NASZEGO UCZNIA !!!

Poniedziałek 19.02.2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1% swojego podatku na nasze Stowarzyszenie!!!

Nasz numer rachunku bankowego:

Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania i Rozwoju

SP Nr 3 w Zgorzelcu „Nasza Szkoła”

PKO BP S.A. O/ZGORZELEC:

WIARYGODNA SZKOŁA

W uznaniu sukcesów oraz osiągnięć uczniów i nauczycieli - nasza szkoła zdobyła certyfikat
"Wiarygodna Szkoła",
który potwierdza,że nasza szkoła i jej działania są pozytywnie postrzegane przez władze oświatowe i samorządowe.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

UWAGA!!!

Nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo”

23 czerwca w SP nr 85 we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów laureatom konkursu „Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo”. Na uroczystości obecna była dyrektor naszej szkoły pani Dorota Wilczyńska - Woś oraz wicedyrektor pani Małgorzata Posioł, które odebrały wyróżnienie z rąk Kuratora Oświaty we Wrocławiu pani Beaty Pawłowicz.

BEZPIECZNA PLACÓWKA OSWIATOWA

W uznaniu szczególnych osiągnięć szkoły w zakresie zapewniania bezpieczeństwa dzieciom w procesie ich kształcenia naszej szkole przyznano certyfikat „Bezpieczna Placówka Oświatowa”. Certyfikat ten jest wyrazem uznania dla skuteczności działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa uczniom i podopiecznym. Jego uzyskanie jest wyróżnieniem, ale również zobowiązaniem na przyszłość do dalszej działalności na rzecz bezpieczeństwa.

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIADÓW

OBIADY ZA LUTY

70,00 ZŁ

PROSIMY O PŁATNOŚĆ 2 DNI WCZEŚNIEJ PRZED ROZPOCZĘCIEM MIESIĄCA

OD 01 WRZEŚNIA 2016r. ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY PRZYJMOWANA BĘDZIE TYLKO W FORMIE BEZGOTÓWKOWEJ TJ. PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY

NR 55 1240 1297 1111 0010 6447 7481

W BANKU PEKAO SA

Nie będą przyjmowane wpłaty na mniej niż 5 dni. Wpłata musi być dokonana na co najmniej 2 dni przed korzystaniem z obiadu.

Do 25-go każdego miesiąca na stronie szkoły zamieszczona będzie informacja o ilości dni obiadowych w danym miesiącu.

Odpisy zgłoszone do godziny 9:00 danego dnia będą rozliczane w miesiącu następnym.