55LECIE WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „Bądźmy przyjaciółmi przyrody" kl III „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”. Ach te tęgie umysły! Konkurs Recytatorski Powiatowe Zmagania Humanistyczne X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIELKANOCNY Piknik ekologiczny Miejski Konkurs Wielkanocny XII Powiatowy Konkurs Matematyczno – Ekologiczny Klas V IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego The World of English

2011/2012

XII Powiatowy Konkurs Matematyczno – Ekologiczny Klas V

21 kwietnia 2012r. w Węglińcu odbył się XII Powiatowy Konkurs Matematyczno – Ekologiczny Klas V. Celem
konkursu jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów, edukacja ekologiczna, promowanie dorobku i osiągnięć uczniów oraz szkół, współpraca szkół podstawowych i wymiana doświadczeń przez nauczycieli. Naszą szkołę reprezentowali w tym konkursie uczniowie z klasy Vc: Kacper Cebulski, Damian Jaśkiewicz i Kastjan Prądziński. Chłopcy zmagali się z pięcioma zadaniami w etapie indywidualnym. Suma zdobytych przez nich punktów była punktacją zespołową szkoły. Dodatkowym zadaniem każdej szkoły uczestniczącej w konkursie było przygotowanie  prezentacji dotyczącej jednego jej działania związanego z ochroną przyrody.  W konkursie wzięło udział 8 szkół z powiatu zgorzeleckiego.

Indywidualnie chłopcy zajęli:

I miejsce – Damian Jaśkiewicz

V miejsce – Kacper Cebulski i Kastjan Prądziński.

Dzięki tak wysokim miejscom nasza szkoła zajęła I miejsce zespołowo.

GRATULUJEMY!!!