JASEŁKA

Jasełka

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszej szkole. Wprowadzając całą społeczność uczniowską w świąteczny nastrój 19 grudnia 2014r. uczniowie klasy II „b” pod opieką p. Agnieszki Sułkowskiej oraz zespół „Poziomeczek” pod opieką p. Kazimierza Poziomka zaprezentowali swoje umiejętności wokalno – recytatorskie w inscenizacji pt. „Ziarenko czułości”. Obecnością swoją na przedstawieniu zaszczycił nas Burmistrz Miasta Zgorzelec p. Radosław Baranowski, który podarował małym artystom świąteczne słodkości, a pani Dyrektor  D. Wilczyńska – Woś złożyła wszystkim serdeczne życzenia.

W tym magicznym klimacie wszyscy zasiedli w swoich klasach do stołów wigilijnych, złożyli sobie życzenia i przełamali się opłatkiem.

OPRACOWAŁA : p.Agnieszka Sułkowska