Majówka MOPS

Dnia 22/05/2015 odbyła się Majówka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pod hasłem „Prowadź aktywny tryb życia bez palenia i bez picia. Szanuj ludzi! Śmiej się, śmiej! Zawsze zdrowe życie miej!” Oprócz gier i zabaw plenerowych oraz teatrzyku profilaktycznego, serca licznie zgromadzonej publiczności podbiła nasz grupa taneczna prowadzona przez Panią Izabelę Śmigaj. Dzieci wykonały w sposób profesjonalny trzy utwory, które rozpaliły zebraną publiczność. Brawom nie było końca. Jednak najbardziej  pochwalić trzeba młodych wykonawców, którzy z ogromnym zapałem  i zaangażowaniem pokazały show, którego nie powstydziłby się znany program „You Can Dance”. Pomimo, iż tancerze i tancerki wykonywały swoje taneczne wariacje i po raz pierwszy nie było widać oznak tremy. Mam nadzieję, że swoim przykładem zachęcą inne dzieci do uczestnictwa w zajęciach tanecznych.

Młodym artystom życzymy powodzenia!!!

Opracowała  : Izabela Śmigaj