,,SZKOŁA Z KLASĄ 2.0" DEBATA SZKOLNA KODEKS 2.0 TYDZIEŃ CZYTANIA GALERIA I AUDIOBOOKI TRZYMAJ FORMĘ

,,SZKOŁA Z KLASĄ 2.0"

PRZYSTĄPILIŚMY DO PROGRAMU ,,SZKOŁA Z KLASĄ 2.0"

Głównym celem tego programu jest bezpieczne stosowanie technologii informacyjno - komunikacyjnych (TIK) w szkole i poza nią. Stosowanie tej technologii aktywizuje uczniów ,zachęca do wymiany informacji i współpracy.         W dobie rozwoju nowoczesnych technologii,nasi uczniowie mają wiedzę, różnorodne informacje na wyciągnięcie ręki w Internecie.

Pytanie zasadnicze brzmi , czy potrafią te wiadomości dobrze i mądrze wykorzystać?

Realizacja tego programu dostarczy uczniom wiedzy o tym. gdzie i jak poszukiwać potrzebnych informacji - to największe wyzwanie współczesnej edukacji.

Pierwszym bardzo ważnym zadaniem szkoły będzie opracowanie,przetestowanie i wprowadzenie w życie zasad korzystania z TIK w nauczaniu i uczeniu się.Utworzony Kodeks 2.0 będzie zestawem reguł i zasad,które uporządkuje posługiwanie się nowymi technologiami.Ma on pomóć uczniom w bezpiecznym i twórczym korzystaniu z TIK.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO AKTYWNEGO UDZIAŁU W PROGRAMIE!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ !

FILMIK Z FESTIWALU

Filmik z Debaty 31 minut - Zapraszamy