INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY WIZYTA KOSZYKARZY ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ!!! 14 X DZIEŃ EDUKACJI PO RAZ 3 BIJEMY REKORD ! OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI ZABAWA ANDRZEJKOWA WYSTAWA O KORCZAKU Mikołaj w naszej szkole KONCERT UCZNIÓW PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ JASEŁKA KONCERT ZABAWY KARNAWAŁOWE 2016 ŚWIĘTO SZKOŁY AKCJA ,,CZYTANIE NIE TYLKO NA DYWANIE" ZAKOŃCZENIE III KLAS UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIE KLAS VI

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjne w ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły 2015". Funkcjonariusze prowadzą w szkołach spotkania i pogadanki z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego poświęcone zasadom bezpiecznego zachowania się na drodze. Policjanci odwiedzili pierwszoklasistów z naszej szkoły 7 września .Podczas spotkania funkcjonariusze prezentowali uczniom zasady zachowania na drodze, które są niezbędne do bezpiecznego dotarcia do szkoły. Działania są poświęcone wypracowaniu właściwych zachowań najmłodszych uczestników ruchu drogowego zmierzających oraz wracających ze szkoły. Policjanci pomagają poznać dzieciom przepisy i zasady bezpieczeństwa w teorii i praktyce. Podczas zajęć dzieci wykazywały się dużą aktywnością. Nadrzędnym celem spotkań jest uwrażliwienie naszych milusińskich na zagrożenia oraz wskazanie sposobów ich uniknięcia.

PAMIĘTAJMY!

Jako rodzice i opiekunowie dajmy najmłodszym dobre wzorce.
Pokażmy dziecku najbezpieczniejszą drogę do szkoły.
Przez jezdnię przechodźmy tylko w miejscach dozwolonych, w sposób bezpieczny i rozsądny.
By zwiększyć bezpieczeństwo dzieci, ich ubrania i plecaki wyposażmy w widoczne po zmroku odblaskowe elementy.