STAŃ PO ZIELONEJ STRONIE MOCY SCHRONISKO SZLACHETNA PACZKA 2014 DZIECIAKI - SADZENIAKI SPRZĄTANIE ŚWIATA 2015 SZLACHETNA PACZKA 2015 SZLACHETNA PACZKA 2016. NASZA SZKOŁA - MISTRZ POLSKI  SZLACHETNA PACZKA 2018 Akcja "Bijemy rekord w resuscytacji"2019 EDUKUJESZ-RATUJESZ

ZAKOŃCZONE

SZLACHETNA PACZKA 2016.

Moi drodzy!
Jak co roku, tak i tym razem zakończyła się akcja SZLACHETNA PACZKA.
W tym roku obdarowalismy rodzinę składającą się z trzech osób - pani Apolonia lat 91, jej wnuczka pani Teresa lat 51 i syn pani Teresy - Stanisław lat 24.Pani Apolonia ma niewielką emeryturę, pan Stanisław zarabia również niewiele, natomiast pani Teresa walczy z nowotworem. Pani Apolonia wychowywała swoją wnuczkę (panią Teresę) od niemowlęctwa, była dla niej matką i ojcem, a teraz wspiera ją w walce z chorobą i nie pozwala się poddać.Jest to kochająca się rodzina, choć ich warunki życiowe są ciężkie. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że te Święta będą dla nich radosne.
Oprócz produktów żywnościowych i środków czystości potrzebna jest odzież zimowa, kołdra,poduszka, ręczniki, pościel.Meble w pokoju gościnnym są bardzo zniszczone, więc gdyby ktoś dysponował komodą lub szafką w dobrym stanie i chciałby ją oddać to będziemy wdzięczni. Aby zaspokoić potrzeby rodziny zbieraliśmy poszczególne produkty w następujący sposób:

KLASY I- środki czystości (proszek do prania, płyn do naczyń, mydła, pasta do zębów, szampon, szczoteczka do zębów, płyny czyszczące).
KLASY II - żywność trwała (herbata, kasza, mąka, cukier, konserwy, kawa, makaron,olej, ryż, dżem, warzywa w puszkach,mleko, małe sucharki z Biedronki za którymi przepada pani Apolonia).
KLASY III-VI - zbierają pieniądze na zakup pozostałych rzeczy ( po 5zł od osoby)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!