MISTRZOSTWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W 4-BOJU LALA

Nasi młodzi lekkoatleci, po raz kolejny sprawili nam wielką niespodziankę. Na dzisiejszych Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w czwórboju LA, które odbyły się na stadionie miejskim po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni.  Zarówno reprezentacja dziewcząt w składzie: Kielmas Aleksandra, Konwińska Aleksandra, Delijewska Magdalena, Bleichert Natalia, Kopiejek Kaja, Szafirska Maria , jak reprezentacja chłopców w składzie: Suski Bartosz, Waszkowiak Paweł, Charyszyn Kacper, Kwieciński Gracjan oraz Kapral Dominik zajęła I MIEJSCE. Indywidualnie I MIEJSCE wywalczyła Aleksandra Kielmas.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY