MISTRZOSTWA POWIATU W 4-BOJU LA

W dniu dzisiejszym (28.IV) na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w 4-boju. Nasza szkoła wystawiła zarówno reprezentację dziewcząt  w składzie: Delijewska Magdalena, Kielmas Aleksandra,Konwińska Aleksandra, Kopiejek Kaja, Szafirska Maria, Bleichert Natalia, Duda Natalia oraz Klimczak Małgorzata, jak i chłopców w składzie: Suski Bartosz, Butra Tobiasz, Waszkowiak Paweł, Charyszyn Kacper, Kwieciński Gracjan, Wasilewski Kacper, Grzeszczyszyn Hubert oraz Żbikowski Kamil.

Obie drużyny spisały się rewelacyjnie zajmując I MIEJSCE.

Poza tym troje naszych uczniów stanęło na podium w punktacji indywidualnej - Kielmas Aleksandra I miejsce, Delijewska Magdalena II miejsce oraz Suski Bartosz II miejsce.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów

ZAPRASZAMY DO GALERII