55LECIE WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „Bądźmy przyjaciółmi przyrody" kl III „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”. Ach te tęgie umysły! Konkurs Recytatorski Powiatowe Zmagania Humanistyczne X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIELKANOCNY Piknik ekologiczny Miejski Konkurs Wielkanocny XII Powiatowy Konkurs Matematyczno – Ekologiczny Klas V IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego The World of English

2011/2012

Konkurs Recytatorski

14 marca 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 3 wZgorzelcu odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Klas I - III. W konkursie wzięło udział 20 uczniów wyłonionych na drodze eliminacji klasowych.

14 marca 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Zgorzelcu odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Klas I - III. W konkursie wzięło udział 20 uczniów wyłonionych na drodze eliminacji klasowych. Komisja w składzie:

- Dyrektor SP nr 3 -  Pani Dorota Wilczyńska – Woś

- w-ce Dyrektor SP nr 3 – Pani Małgorzata Posiol

- nauczycielki klas I –III Pani Agnieszka Olszewska i Pani Izabela Garlińska wyłaniając zwycięskie osoby, wzięła pod uwagę dobór repertuaru do wieku dziecka, sposób interpretacji tekstu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

Stosując się do w/w kryteriów komisja wyłoniła 6 uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w konkursie recytatorskim na szczeblu miejskim.

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce: Liwia Bobin – klasa Id

II miejsce: Filip Witkowski – klasa Ic

W kategorii klas drugich:

I miejsce: Kamila Cepowska – klasa IIb

II miejsce: Michał Szczepański – klasa IIb

W kategorii klas trzecich:

I miejsce: Wiktoria Sianowska – klasa III b

II miejsce: Tomasz Szymański – klasa III