55LECIE WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „Bądźmy przyjaciółmi przyrody" kl III „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”. Ach te tęgie umysły! Konkurs Recytatorski Powiatowe Zmagania Humanistyczne X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIELKANOCNY Piknik ekologiczny Miejski Konkurs Wielkanocny XII Powiatowy Konkurs Matematyczno – Ekologiczny Klas V IV Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego The World of English

2011/2012

Piknik ekologiczny

Piknik Ekologiczny Jak połączyć pozytywne informacje z Eko przekazem, z dobrą zabawą ? Jak przekazać dzieciom i nie tylko wiedzę o świecie i o naturalnej równowadze ? Jak skutecznie nauczać dziecko ekologicznego życia – bawiąc? Jak zaprojektować eko dom?

Odpowiedzią na te pytania był organizowany w sobotę, 31 marca w godz. od 13.00 do 18.00 w Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu „Ekologiczny Piknik Rodzinny”. W trakcie imprezy organizatorzy starali  się o to, by goście galerii uczyli się myśleć „zielono” podczas wspólnej dobrej zabawy. Najmłodsi goście mieli szansę wygrać nagrodę dla całej klasy, biorąc udział w konkursie plastycznym. Uczniowie naszej szkoły dostarczyli piękne ,ekologiczne prace wygrywając telewizor. Zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii.