FOTOGALERIA 2019/2020

Choć już wrzesień szybko minął
i październik też za nami,
każdego dnia w świetlicy "U Króla Maciusia"
serdecznie się witamy!

Na przekór chmurom,
na złość nudzie
do pracy wrą się uczniowie.

By nam smutno nie było,
lecz barwnie i kolorowo,
tablice i ściany stają się wystawą gotową.

Rodziców serdecznie zapraszamy do podziwiania!

6 grudnia to magiczny dzień. W szkole słychać było dzwonienie dzwonków i wesołe "Ho, Ho, Ho". Dzieci przepięknie ubrane w czerwone stroje, czapeczki i rogi, wesoło chwaliły się drobnymi podarunkami przyniesionymi z klas. A to nie był koniec niespodzianek. Wszystkie dzieci w świetlicy szykowały się na wizytę Mikołaja, który wczesnym popołudniem nas odwiedził. Radości było co nie miara, a wszystkie prezenty zostały od razu wypróbowane.

Ostatnie tygodnie upłynęły w świetlicy szkolnej na przygotowaniach do kiermaszu świątecznego. Dzieci kleiły, wycinały, ozdabiały. A teraz serdecznie zapraszają do odwiedzenia naszego stoiska w świetlicy.