IV ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Przez cztery dni uczniowie intensywnie przypominali sobie tabliczkę mnożenia odpowiadając m.in. na hasło dnia, jak i spacerując po korytarzu na wywieszone plakaty z działaniami. W ten sposób szykując się do  4 Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który odbył się 26 września 2014r. Powstały również piosenki i wiersze o tabliczce mnożenia. W naszej szkole ta akcja odbyła się po raz pierwszy, ale już możemy powiedzieć, że nie ostatni. Zainteresowanie było bardzo duże. Wśród osób zdających egzamin na eksperta byli również nauczyciele i pracownicy szkoły. Zabrakło chętnych rodziców do uzyskania tego tytułu, ale mamy nadzieję, że w następnym roku to się zmieni.

Ogólna liczba zdających to: 373 osoby, a w tym uzyskało tytuł MT EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA: 205 osób.

GRATULUJEMY!!!

Czekamy na następną edycję!