liczba odwiedzin: 3793721

Aktualności

BIEGI PRZEŁAJOWE EVENT LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA POWIATU W MINI KOSZYKÓWCE LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO - ZAWODY WOJEWÓDZKIE EVENT KLAS I-III MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO III HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ FINAŁ DOLNOŚLĄSKI INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH W OLEŚNICY BIEG "POWITANIE WIOSNY" RZĄSINY BIEG "BIEGAMY Z WIATREM" CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI-Mistrzostwa Powiatu MISTRZOSTWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W 4-BOJU LA MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO - ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE

2015/2016

LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI-Mistrzostwa Powiatu

W 6 maja na Stadionie Miejskim w Zgorzelcu rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce , największa lekkoatletycza  impreza dla dzieci. Wystartowało 14 szkół podstawowych z terenu powiatu zgorzeleckiego, to jest ok. 300 osób.

W punktacji drużynowej dziewcząt wygraliśmy, a w punktacji  drużynowej chłopców zajęliśmy II miejsce.