MUZEUM GRODU ŚREDNIOWIECZNEGO

brand

Uczniowie klas IV C i IV D wraz z wychowawcami p.Małgorzatą Tabiś i p. Dariuszem Florkiem odwiedzili w środę 07 października 2015r. Muzeum Grodu Średniowiecznego w Brzeźniku. Przekraczając bramę grodu dzieci przeniosły się w odległą podróż naszych przodków.Zwiedziły drewnianą zabudowę całej osady. Potem przeszły  do budynku na warsztaty tkackie, ceramiczne i średniowiecznych kulinariów. Wycieczka zakończyła się pieczeniem kiełbasek na ognisku.

ZAPRASZAMY DO GALERII