SPIS TREŚCI

liczba odwiedzin: 1372548
XVI Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy ZBIÓRKA ŻOŁĘDZI IX Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY MIĘDZYNARODOWY KANGUR MATEMATYCZNY 2017 SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS IV-VI MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY 25-LAT PSP POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH DAY" KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III KONKURS O NOWOWIEJSKIM IV MARATON MATEMATYCZNY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY "hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" XIII Regionalny Konkurs Przyrodniczy /etap szkolny/ XIII Regionalny Konkurs Przyrodniczy /etap rejonowy/ XIII Regionalny Konkurs Przyrodniczy / finał/ XI MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY MŁODY MATEMATYK KONKURS WIEDZY O FELIKSIE NOWOWIEJSKIM XV POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „The World of English” SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY KLAS III

2016/2017

XVI Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy

XVI Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy

szopek, witraży, stroików i ozdób świątecznych

dnia 07.12.2016r.

Laureaci szkół podstawowych

KATEGORIE:

SZOPKI:

  1. Nina Raubo SP3

  2. Julia Ignyś SP5

  3. Norbert Solarz SP2

Wyr. Joanna Puchalska SP2

WITRAŻE:

  1. Jan Kasza SP2

  2. Szymon Szymanowski SP3

  3. Jakub Jaworski SP3

STROIKI:

  1. Aleksandra Kieruzal SP2

  2. Filip Teodorowicz SP3

  3. Julia Urban SP5

Wyr. David Demczański SP3

OZDOBY ŚWIĄTECZNE :

  1. Paweł Sułkowski SP3

  2. Liwia Radzik SP2

Wyr. Walter Nowak SP3

Maksymilian Pogudz SP2

Klaudia Mróz SP5

 

Gimnazja

KATEGORIE:

SZOPKI:

  1. Martyna Ignyś Gimn nr 1

WITRAŻE:

  1. Maciej Lewandowski Gimn nr 1

  2. Izabela Pertkiewicz Gimn nr 1

  3. Patrycja Olszak Gimn. nr 3

STROIKI:

  1. Klaudia Nachotko Gimn. nr 1

  2. Kornelia Kardach Gimn. nr 3

  3. Dawid Turczyński Gimn nr 1

Wyr. Maciej Lewandowski Gimn nr 1

OZDOBY ŚWIĄTECZNE :

  1. Oliwia Borucka Gimn nr 2

  2. Maciej Lewandowski Gimn nr 1

Skład Komisji:

Maciej Wesołowski – Ksiądz Dziekan Dekanatu Zgorzelec

 

 

Dorota Wilczyńska-Woś – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3

 

Aleksandra Piotrowska – Szkoła Podstawowa nr2

 

Barbara Kozorek – Gimnazjum nr2

 

Alicja Iwanowska -Szkoła Podstawowa nr3

 

Małgorzata Tabiś -Szkoła Podstawowa nr3

 

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród 14.12.2016r. (środa)

godz. 9.00 w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgorzelcu. Gratulujemy wszystkim laureatom!

 

Organizatorzy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgorzelcu mgr Alicja Iwanowska mgr Małgorzata Tabiś

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu
    ul. Armii Krajowej 10a
    59-900 Zgorzelec
    e-mail
    szkolpod3@wp.pl
  • 75-77 52 369

Galeria zdjęć