MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH

W dniu 7 grudnia 2016 na basenie miejskim CRS w Zgorzelcu nasi uczniowie wywalczyli brązowe medale w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich. W zawodach udział brały również : SP nr 2 i SP nr 5 ze Zgorzelca oraz SP nr 3 z Bogatyni. W kategorii dziewcząt: I SP 3 Bogatynia II SP 5 Zgorzelec III SP 3 Zgorzelec ( Bohonos Aleksandra, Cofta Marta, Grymuza Zuzanna, Kołodziejczyk Antonina, Kowalska Maja, Pawlak Maria, Rakoczy Martyna, Strzałkowska Amelia, Wójcicka Weronika) W kategorii chłopców: I SP 3 Bogatynia II SP 5 Zgorzelec III SP 3 Zgorzelec (Adamowicz Julian, Bartołd Filip, Dereszewicz Mikołaj, Jasiński Marteusz, Jaworski Jakub, Kwieciński Gracjan, Podgórski Robert, Wiekiera Adrian, Witkowski Filip) GRATULUJEMY !!!

ZAPRASZAMY DO GALERII