DZIEŃ CHŁOPCA W KLASIE 5D

Dnia 28 września dziewczęta klasy 5D zorganizowały dla swoich kolegów z klasy Dzień Chłopca. W programie znalazły się m.in podchody z szukaniem pokeballi wraz z zadaniami do wykonania, uroczyste pasowanie na klasowego chłopaka i zabawy taneczne.Przed pasowaniem chłopcy musieli zgnieść balony oraz zjeść plaster cytryny. Dziewczęta specjalnie dla swoich kolegów upiekły pyszne babeczki, murzynka oraz szarlotkę. Jednak największą radość sprawiły chłopcom pyszną pizzą.

ZAPRASZAMY DO GALERII