X Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej X POWIATOWE DYKTANDO -LAUREACI DYKTANDO KONKURS Z WIEDZY MUZYCZNEJ „IGNACY JAN PADEREWSKI-KOMPOZYTOR I PATRIOTA” OLIMPUS sesja wiosenna 2017/2018 Miejski Konkurs Recytatorski I-III Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV - VII SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI I-III KONKURS RECYTATORSKI klas 7 i gimnazjum KONKURS WIELKANOCNY WYRÓŻNIENIE DLA TEATRU "ALE - DRAKA" Olimpus IV-VII XIV KONKURS PRZYRODNICZO - KRAJOZNAWCZY XVII KONKURS BOŻONARODZENIOWY POWIATOWY KONKURS WIEDZY O BIOREGIONIE pt. "W krainie łużyckich lasów".

X Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

14 czerwca 2018 r. odbył się X Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Zgorzelcu. Uczniowie klas IV, V ,VI i VII na scenie Miejskiego Domu Kultury wykonywali utwory w języku niemieckim i angielskim.

Komisja oceniająca występy uczestników konkursu przyznała następujące nagrody w czterech kategoriach wiekowych:

klasy IV – I, II, III miejsce

klasy V - I, II, III miejsce

klasy VI - I, II, III miejsce

klasy VI - I, II, III miejsce.

W konkursie udział brały:

- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu,

- Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu,

- Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu,

- Szkoła Podstawowa w Łagowie,

-Prywatna Szkoła Podstawowa „Prymus”,

-Szkoła Podstawowa w Jerzmankach.

W konkursie wzięli udział także uczniowie naszej szkoły. Zaprezentowali się znakomicie i zostali nagrodzeni:

- w kategorii klas V Zuzanna Kosowicka z klasy 5c zajęła III miejsce

-w kategorii klas VI Tatiana Byczek z klasy 6d zajęła II miejsce

-w kategorii klas VII Patrycja Maniora z klasy 7c zajęła I miejsce, natomiast duet w składzie Julia Piątczak i Iga Kobus z klasy 7a zajęły III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!