WYCIECZKA KLASY 7F ,7D WYCIECZKA 7F, 7D WYCIECZKA 2a , 3c Wycieczka 5a i 5c WYCIECZKA 4B, 4C

WYCIECZKA 4B, 4C

9 czerwca klasy 4b i 4c wybrały się do Wrocławia na wycieczkę. Uczniowie z pomocą przewodnika poznali legendy Rynku oraz odkryli tajemnice sympatycznych Krasnali- jak się nazywają, czym się zajmują i co lubią. Następnie grupa udała się do Kolejkowa w budynku Sky Tower, aby podziwiać miniaturowy świat Dolnego Śląska wykonany na ogromnych makietach. Wśród atrakcji architektonicznych znalazły się: Dworzec Świebodzki, ratusz oraz kamienice wrocławskiego rynku, hotel Monopol, charakterystyczne bloki mieszkalne, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce, Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu. Wszystkim uczestnikom wycieczka bardzo się podobała.