AKCJA PSU NA BUDĘ AKCJA PSU NA BUDĘ-FINAŁ DOM OPIEKI SPOŁECZNEJ WOLONTARIAT W DPS JUTRZENKA W ZGORZELCU PODZIĘKOWANIE PCPR ZGORZELEC GÓRA GROSZA

AKCJA PSU NA BUDĘ

Uwaga,uwaga!
Poszukujemy dobrych serc ,które kochają zwierzaki i są chętne do pomocy w przetrwaniu im nadchodzących zimnych dni.
Włączamy się do VI edycji akcji schroniska w Dłużynie Górnej "Psu na budę":
Start - 03.10.2022r.
Zakończenie - 21.10.2022r.

Dary prosimy przynosić do wychowawców klas.
Co szczególnie w tym roku jest potrzebne?
Karma mokra. Dla piesków np. Animonda, Dolina Noteci, Rocco, Rinti. Dla kotków np. Animonda, Smilla, Mac’s. Są to karmy o dużej zawartości mięsa. Oprócz tego przydadzą się:

•  środki czystości - płyny do naczyń, płyny do podłóg, ręczniki papierowe. To nie są produkty przeznaczone bezpośrednio dla zwierząt, ale pomogą utrzymać czystość w schronisku, a potrzeba ich całkiem sporo.
  • smycze (powyżej 3 metrów) i obroże dla średnich i dużych psów. Są one w schronisku bardzo potrzebne. Pieski wychodzą na spacery i takie akcesoria dość szybko się zużywają.                                                                                    Oczywiście będziemy wdzięczni za każdy inny przyniesiony do szkoły dar np. koce.

Podobno "Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta".
Z góry z całego serca DZIĘKUJEMY!heart