liczba odwiedzin: 3811306

Aktualności

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW FINAŁ MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW POWIATOWY FINAŁ PIŁKI SIATKOWEJ ZAWODY SPORTOWE UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH SIATKÓWKA DZIEWCZĄT-MISTRZOSTWA POWIATU KLASA SPORTOWA REKRUTACJA FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH AWANS DO FINAŁU STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W PIŁCE NOŻNEJ MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU L.A. FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W L.A. CHŁOPCÓW FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W L.A. CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT FINAŁ WOJEWÓDZKI L.A KLAS 5-6 W POLKOWICACH

2022/2023

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

23 września 2022 r. na stadionie miejskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięło udział sześć szkół, SP Jerzmanki, SP Sulików, SP Osiek, SP Węgliniec, SP 2 Zgorzelec oraz SP 3 Zgorzelec. Naszą szkołę reprezentowali: Bogdanowicz Marcel, Łuszczyk Przemysław, Sawicki Franciszek, Sosnowski Dawid, Tyborczyk Jakub oraz Milczarek Szymon.Panowie zaprezentowali się znakomicie wygrywając wszystkie spotkania w swojej grupie i nie tracąc żadnej bramki.

Dzięki swojej bardzo dobrej grze i zaangażowaniu wygrali turniej i tym samym zajęli            I MIEJSCE zostając Mistrzami Powiatu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!