MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW FINAŁ MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW POWIATOWY FINAŁ PIŁKI SIATKOWEJ ZAWODY SPORTOWE UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH SIATKÓWKA DZIEWCZĄT-MISTRZOSTWA POWIATU KLASA SPORTOWA REKRUTACJA FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH AWANS DO FINAŁU STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W PIŁCE NOŻNEJ MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU L.A. FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W L.A. CHŁOPCÓW FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W L.A. CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT FINAŁ WOJEWÓDZKI L.A KLAS 5-6 W POLKOWICACH

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT-MISTRZOSTWA POWIATU

U nas siatkówka popularna nawet wśród młodszych uczniów.

Kiedy 2.02.2023 społeczność szkolna słuchała na wygodnych krzesłach koncertu, siedmioosobowa grupa dziewczynek z klas czwartych i klasy trzeciej, po raz pierwszy wzięła udział w rozgrywkach powiatowych siatkarskich dwójek, które odbyły się w Pieńsku. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu, aby dostać się do Pieńska jechały... pociągiem- a więc miały podwójną przygodę.

"Zmontowana" w krótkim terminie drużyna dziewcząt w składzie Emilia Radecka (klasa 3), Zuzia Gardziejewska, Wiktoria Majewska, Alicja Panfil, Zuzia Anyszkiewicz, Marta Kosiorowska i Zuzia Zwierzyńska (klasy 4) wspaniale odnalazły się na ogromnej sali i szybko przyswoiły zasady gry, pokazując wszystkim, że drzemie w nich duuuuży siatkarski potencjał.

Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce, ulegając drużynie z Sulikowa i niewiele przegrywając z drużyną z Pieńska, a w obu tych szkołach funkcjonują już klasy sportowe o profilu siatkówki.

Wiemy nad czym pracować i wierzymy, że za rok, startując już w siatkarskich trójkach (dla klas piątych) na pewno będzie trudniej nas pokonać. Dziewczęta mają to "coś" - trzymajcie kciuki za ich rozwój!