AKCJA PSU NA BUDĘ AKCJA PSU NA BUDĘ-FINAŁ DOM OPIEKI SPOŁECZNEJ WOLONTARIAT W DPS JUTRZENKA W ZGORZELCU PODZIĘKOWANIE PCPR ZGORZELEC GÓRA GROSZA

AKCJA PSU NA BUDĘ-FINAŁ

Okazuje się, że w naszej szkole obudziło się więcej aniołów niż wszystkim mogłoby się wydawać. Pomagają one nie tylko chorym dzieciom, ale także pamiętają o czworonożnych "braciach mniejszych". Przyłączyliśmy się do VI akcji schroniska w Dłużynie Górnej "Psu na budę" i wcale nie żałujemy. Dzięki uczniom i ich rodzicom zebraliśmy sporą ilość karmy, środków czystości i innych tak bardzo potrzebnych rzeczy. Podczas finałowego spotkania z p. Andżeliką i jej towarzyszem, milusińskim "Lipo", nasi najmłodsi uczniowie przekazali dary, a w zamian otrzymaliśmy podziękowanie za okazane serce i troskę.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy❣ i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.