DRUKARKA 3D LEGO EDUKACYJNE BricQ Motion Prime BOŻONARODZENIOWE OZDOBY 3D LEGO EDUKACYJNE SPIKE PRIME OKULARY VR SCOTTIE GO-GRA EDUKACYJNA SKRIKIT WIELKANOCNE OZDOBY 3D

SKRIKIT

KLOCKI EDUKACYJNE SKRIKIT-  LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

W miesiącu lutym 2024 r. podczas zajęć rozwijających zainteresowania z robotyki, uczniowie wykorzystywali edukacyjne klocki konstrukcyjne SkriKit, które rozwijają nie tylko umiejętności manualne, ale także myślenie, wyobraźnię przestrzenną oraz uczą podstaw mechaniki.

Możliwość złożenia przez uczniów konstrukcji własnoręcznie, pozytywnie wpłynęła na rozwój zdolności koncentracji, organizacji miejsca pracy, planowania i wykorzystania różnego rodzaju połączeń w praktyce.

Uczestnicy koła robotyki konstruowali różne postacie, nie tylko z przykładowych projektów online z Creatora. Każdy zrealizował swój indywidualny pomysł na budowlę. Powstały m.in. pieski, krzesełka, domy, ludziki i auta.

Wszystkie konstrukcje były super!

#LaboratoriaPrzyszlosci #SkriKit #SkriwareLaboratoria Przyszłości

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu laugh

Skrikit.mp4