KANGUR MATEMATYCZNY 2020

W dniach 2-5 czerwca 2020 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR MATEMATYCZNY 2020, który w naszej szkole cieszy się ogromną popularnością. W tym roku brało w nim udział aż  94 uczniów klas 2-8.

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, konkurs ten po raz pierwszy odbywał się on-line. Uczniowie logowali się na specjalnie do tego utworzonej stronie i zadania rozwiązywali bezpośrednio na komputerze.

Kangur Matematyczny jest dość trudnym konkursem, w którym liczą się nie tylko zdobyte w szkole umiejętności matematyczne, ale przede wszystkim logiczne myślenie i "zmysł" matematyczny. Tym bardziej jest nam miło przedstawić tegoroczne wyróżnione osoby.

WYRÓŻNIONO 13 osób z klas 2-8:

kl. 2a -Kołodzińska Amelia

kl. 2b -Gaweł Adrian

Podgórska Paula

kl. 2c -Kochan Aleksandra

kl. 3a -Kietla Wojciech

Rudnicka Lena

kl. 5a -Cochur Maja

Bobowska  Paulina

Piliszko Paula

kl. 5e -Wilińska Kamila

kl. 6b -Kietla Szymon

kl. 6c -Starczewska Karolina

Wynik BARDZO DOBRY otrzymała jedna osoba z naszej szkoły (tylko 100 osób w regionie)

- uczeń klasy 8d Sułkowski Paweł.

Osoby wyróżnione dostają dyplom i nagrodę książkową, a uczeń z uzyskanym wynikiem bardzo dobry otrzymuje ponadto nagrodę pieniężną - bon do Media Ekspert.