XIX SZKOLNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Konkurs szopek, witraży, stroików i ozdób świątecznych

REGULAMIN KONKURSU

Prace wykonujemy indywidualnie na lekcji wychowawczej, religii, plastyki, techniki bądź po lekcjach na zajęciach dodatkowych.

• Sposób wykonania oraz materiały dowolne, nie powinny jednakże zawierać elementów z szopek i dekoracji wykonanych fabrycznie. Wielkość prac ograniczona miejscem na ekspozycję.
  • Komisja będzie oceniać ogólny wyraz artystyczny, wkład pracy, pomysłowośći dokładność, oraz dokona kwalifikacji prac, które będą prezentowane na wystawiew Szkole Podstawowej Nr 3 w Zgorzelcu w okresie przedświątecznym.
  • Prace należy wykonać do 10.XII.21r. tj. do piątku. Prace gromadzimy u wychowawcy bądź n-la plastyki, religii. Dnia 17 grudnia 2021r. nastąpi rozstrzygnięcie etapu szkolnego w wyniku, którego wyłonionych zostanie do 4 prac w kategoriach: szopka, witraż, stroik i ozdoba świąteczna.   ZAPRASZAMY!
  • Autor określa kategorię swojej pracy (SZOPKA, STROIK, OZDOBA, WITRAŻ). Praca ma być opatrzona metryczką, na której należy podać: imię i nazwisko, wiek, klasę. Wszystkie te informacje mają być dołączone do pracy w niewidocznym miejscu w ogólnym oglądzie tj. z tyłu, pod spodem, może być dowiązana kartka itp. W momencie nadawania numerków pracom ułatwi to zachować pełen obiektywizm w ocenie.
  • W dniach 13-17.XII.2021r. zapraszamy na wystawę do sali nr 8.
  • Jesteśmy zadowoleni, że konkurs cieszy się tak dużym powodzeniem – liczymy, że również w tym roku zaskoczycie nas swoimi oryginalnymi pomysłami.Z przyczyn od nas niezależnych konkurs obejmuje tylko etap szkolny.
  • Prace nagrodzone zostaną w 4 kategoriach, w dwóch grupach wiekowych: kl.I-IV oraz klasy starsze V-VIII.

ORGANIZATORZY:
*Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr3 w Zgorzelcu