SPIS TREŚCI

liczba odwiedzin: 1546216
 • Dzisiaj na stadionie miejskim odbyły się Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej. Nasi młodzi lekkoatleci po raz kolejny nie zawiedli. W klasyfikacji drużynowej grupa chłopców uplasowała się na II MIEJSCU, natomiast grupa dziewcząt na IV miejscu. Poza tym, sztafeta szwedzka chłopców w składzie :Kwieciński Gracjan, Charyszyn Kacper, Butra Tobiasz oraz Suski Bartosz zajęła I MIEJSCE, Alesandra Kielmas w biegu na 60m zajęła II MIEJSCE, a Butra Tobiasz w skoku wzwyż III MIEJSCE. Wszystkim uczestnikom dzisiejszych zawodów serdecznie GRATULUJEMY

 •                                               17maja 2017r. w auli PSM I i II st. w Zgorzelcu odbył się konkurs z wiedzy muzycznej o kompozytorze Feliksie Nowowiejskim. Konkurs był dwuetapowy. Trzeba było udzielić odpowiedzi na 7 pytań teoretycznych i rozpoznać słuchem tytuły 5 dzieł artysty.W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych powiatu zgorzeleckiego.Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Kalinowski z 5b, Martyna Wochniak z 6d i Kinga Mastalerz z 6c.

 • XI MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY MŁODY MATEMATYK

  Dzisiaj (16.05) w naszej szkole odbył się XI Miejski Konkurs Matematyczny Młody Matematyk, w którym wzięły udział Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu, Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu oraz Szkoła Podstawowa Prymus. 
  Rywalizacja składała się z dwóch etapów: indywidualnego i drużynowego. 
  Po obu etapach odbył się lunch w Restauracji McDonald's. 
  Wyniki: 
  KLASY IV drużynowo - I miejsce SP3; II miejsce SP5; III miejsce SP Prymus. 
  KLASY V: I miejsce - SP5; II miejsce - SP 3; III miejsce - nie było. 
   KLASY VI: I miejsce - SP3; II miejsce - SP5; III miejsce - nie było.
  Wyniki konkursu indywidualnego:
  KLASY IV: I miejsce - Maślak Maksymilian SP 3; II miejsce- Antowska Maja SP5; III miejsce - Sterkowicz Jagoda SP3
  KLASY V: I miejsce - Sułkowski Paweł SP 3; II miejsce - Kuriata Marta SP5; III miejsce - Słonecka Julia SP5
  KLASY VI: I miejsce - Delijewska Magdalena SP3; II miejsce - Bartal Nina SP5; III miejsce - Wąchalski Andrzej SP5
  Gratulujemy zwycięzcom i ogromnie dziękujemy sponsorom: Urzędowi Miasta Zgorzelec, Restauracji Mc'Donalds - Panu Piotrowi Borowemu i Bankowi Sparkasse przedstawicielowi Arkadiuszowi Olejnik

  ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

 • KONKURS PLASTYCZNY "hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"

   

  10 maja  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni. Spośród szeregu nadesłanych prac, komisja konkursowa wytypowała, natomiast Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak    w towarzystwie Wicestarosty Mariusza Wieczorka oraz Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Wiesława Wypycha, wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu   w poszczególnych kategoriach. W kategorii uczniów klas 1-3 szkół podstawowych  III miejsce zdobył Kamil Piątek z klasy IIf. W grupie II, którą stanowili uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych, I miejsce zajęła Katarzyna Tyburska z klasy IVa , natomiast  III miejsce Paweł Sułkowski z klasy Vd.

  Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!

        

 •  

  Od kilku lat nasza szkoła bierze udział w Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym, organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody w Jeleniej Górze i obejmuje swoim zasięgiem całe byłe województwo jeleniogórskie.

  I etap odbył się dnia 20.03.2017r. i brało w nim udział 30 uczniów klas IV – VI z naszej szkoły. Reprezentantami w etapie Rejonowym, który odbył się w Opolnie Zdrój byli: Paweł Sułkowski – kl. V, Igor Budziński – kl. VI, Hubert Gładysz – kl. VI oraz Hanna Kobzik – kl. IV. Uczniowie rozwiązywali test, składający się z 30 pytań w zakresie form ochrony przyrody oraz musieli rozpoznać chronione gatunki roślin i zwierząt. Poziom konkursu był wysoki, o czym świadczy dogrywka między 6 uczniów, którzy uzyskali taką samą ilość punktów. Uczeń Paweł Sułkowski zajął I miejsce w Rejonie, co umożliwiło mu przejście do III etapu konkursu – finału regionalnego.

  Paweł Sułkowski, w ramach finału regionalnego, w nagrodę za wysoką pozycję w konkursie pojechał na dwudniową wycieczkę do Świeradowa i Szklarskiej Poręby. W czasie wyjazdu przeprowadzono kolejny test przyrodniczo – ekologiczny. Na drugi dzień odbył się ostatni etap konkursu, podczas którego najlepszych 10 osób z 25 finalistów odpowiadało na 11 pytań. W całym konkursie, obejmującym 3 etapy, wzięło udział 1044 uczniów. Po podliczeniu punktów z etapu pisemnego i ustnego Paweł Sułkowski zajął II miejsce w XIV Regionalnym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym. Jest to rewelacyjny wynik – wielkie gratulacje dla Pawła.

  Życzymy dalszych sukcesów!!!

 • MISTRZOSTWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W 4-BOJU LA

  Nasi młodzi lekkoatleci, po raz kolejny sprawili nam wielką niespodziankę. Na dzisiejszych Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w czwórboju LA, które odbyły się na stadionie miejskim po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni.  Zarówno reprezentacja dziewcząt w składzie: Kielmas Aleksandra, Konwińska Aleksandra, Delijewska Magdalena, Bleichert Natalia, Kopiejek Kaja, Szafirska Maria , jak reprezentacja chłopców w składzie: Suski Bartosz, Waszkowiak Paweł, Charyszyn Kacper, Kwieciński Gracjan oraz Kapral Dominik zajęła I MIEJSCE. Indywidualnie I MIEJSCE wywalczyła Aleksandra Kielmas.

  Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY

 • POWIATOWE IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE DZIECI

                       

  W dniu dzisiejszym (08.V) na stadionie miejskim odbyły się kolejne zawody lekkoatletyczne – Powiatowe Igrzyska Dzieci. Nasza szkoła wystawiła bardzo liczną grupę zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły spisali się na medal, zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnie. Reprezentacja dziewcząt ostatecznie uplasowała się na najwyższym stopniu podium ( I MIEJSCE). Chłopcy nie chcieli być gorsi od swoich koleżanek i zrobili wszystko aby również zająć najwyższą  lokatę. Po pięknej, sportowej walce udało się.  Tak jak dziewczęta chłopcy  zajęli I MIEJSCE. Oprócz klasyfikacji drużynowej zawodnicy walczyli indywidualnie o jak najwyższe lokaty. 

  Indywidualnie uczniowie naszej szkoły wywalczyli:

  DZIEWCZĘTA

  I miejsce sztafeta  4x100m w składzie: Kielmas Aleksandra, Szafirska Maria, Wochniak Martyna, Szmigielska Magdalena

  II miejsce sztafeta szwedzka w składzie: Konwińska Aleksandra, Mastalerz Kinga, Delijewska Magdalena, Klimczak Małgorzata

  I miejsce Delijewska  Magdalena  - skok w dal

  I miejsce Kielmas Aleksandra – 60m

  I miejsce Szuta Klaudia – pchnięcie kulą

  III miejsce Bleichert Natalia – 300m

  ChŁOPCY

  I miejsce sztafeta szwedzka w składzie:Suski Bartosz, Butra Tobiasz, Charyszyn Kacper, Kwiecińki Gracjan

  I miejsce Kwieciński Gracjan –skok w dal

  I miejsce Butra Tobiasz – skok wzwyż

  II miejsce Wasilewski Kacper – skok w dal

  II miejsce Waszkowiak Paweł – 1000m

  II miejsce Zwoliński Marek – pchnięcie kulą

  III miejsce Charyszyn Kacper – 300m

  III miejsce Suski Bartosz – skok wzwyż

        GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 • MISTRZOSTWA POWIATU W 4-BOJU

  W dniu dzisiejszym (28.IV) na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w 4-boju. Nasza szkoła wystawiła zarówno reprezentację dziewcząt  w składzie: Delijewska Magdalena, Kielmas Aleksandra,Konwińska Aleksandra, Kopiejek Kaja, Szafirska Maria, Bleichert Natalia, Duda Natalia oraz Klimczak Małgorzata, jak i chłopców w składzie: Suski Bartosz, Butra Tobiasz, Waszkowiak Paweł, Charyszyn Kacper, Kwieciński Gracjan, Wasilewski Kacper, Grzeszczyszyn Hubert oraz Żbikowski Kamil.

  Obie drużyny spisały się rewelacyjnie zajmując I MIEJSCE. 


  Poza tym troje naszych uczniów stanęło na podium w punktacji indywidualnej - Kielmas Aleksandra I miejsce, Delijewska Magdalena II miejsce oraz Suski Bartosz II miejsce.


  Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów

  ZAPRASZAMY DO GALERII

 • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III

  LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU RECYTATORSKIEGO 
                                               
  KLAS I – III NA SZCZEBLU MIEJSKIM  R. SZK. 2016/2017
  W kategorii klas pierwszych: 
  I miejsce :     Amelia Maszyna klasa I b „ Modna świnka” Danuta Wawiłow
  II miejsce:    Maja Szwajca klasa I a „ Okulary” Jan Brzechwa                  
  Klasy drugie:
  I miejsce:      Dawid Sosnowski  klasa  II a „ Brudas”  Jan Brzechwa                  
  II miejsce:     Natalia Potocka  klasa  II e „ Olaboga Hulajnoga” A. Frączek
  Klasy trzecie:
  I miejsce :      Marta Partyka klasa III e  „ A jak będę dorosła”  D. Wawiłow        
  II miejsce:      Klaudia Mazurkiewicz klasa III e  „ Pan Maluśkiewicz i wieloryb” J. Tuwim
          

   Komisja oceniająca: Dyrektor Szkoły mgr Dorota Wilczyńska – Woś
   Z- ca Dyrektora  mgr Małgorzata Posioł
  Nauczycielki Klas I – III mgr Agnieszka Olszewska, mgr Izabela Garlińska.

 • KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

  Dnia 16 marca w naszej szkole odbył się ja co roku Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. W konkursie wzięło udział 104 uczniów z klas II-VI

   

                 

                 

 • IX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

  14.12.2016

  W dniu 14 grudnia 2016 w Zgorzelcu w Miejskim Domu Kultury odbył się IX Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Zgorzelcu. 
  W konkursie udział brały:
  • Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w 
  Zgorzelcu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu
  • Szkoła Podstawowa w Łagowie
  • Prywatna Szkoła Podstawowa „Prymus”
  • Dietrich-Heise Schule Görlitz
  Uczniowie klas IV, V i VI wykonywali utwory w języku niemieckim i angielskim. Nagrody przyznano w trzech kategoriach: 
  - klasy IV – I, II, III
  - klasy V - I, II, III
  - klasy VI - I, II, III
  W kategorii klas V trzecie miejsce uzyskały Julia Mendrykowska i Martyna Walas z klasy V D, natomiast w kategorii klas VI pierwsze miejsce zajęła Jagoda Kowalska z klasy VIC
  GRATULUJEMY

  Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu.

 • MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH

   W dniu 7 grudnia 2016 na basenie miejskim CRS w Zgorzelcu nasi uczniowie wywalczyli brązowe medale w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich. W zawodach udział brały również : SP nr 2 i SP nr 5 ze Zgorzelca oraz SP nr 3 z Bogatyni. W kategorii dziewcząt: I SP 3 Bogatynia II SP 5 Zgorzelec III SP 3 Zgorzelec ( Bohonos Aleksandra, Cofta Marta, Grymuza Zuzanna, Kołodziejczyk Antonina, Kowalska Maja, Pawlak Maria, Rakoczy Martyna, Strzałkowska Amelia, Wójcicka Weronika) W kategorii chłopców: I SP 3 Bogatynia II SP 5 Zgorzelec III SP 3 Zgorzelec (Adamowicz Julian, Bartołd Filip, Dereszewicz Mikołaj, Jasiński Marteusz, Jaworski Jakub, Kwieciński Gracjan, Podgórski Robert, Wiekiera Adrian, Witkowski Filip) GRATULUJEMY !!!

  ZAPRASZAMY DO GALERII

 • 25 listopada ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

   

   

   

   

  Puchatku?

  Tak Prosiaczku?
  Nic, tylko chciałem się

  upewnić, że jesteś.

  - Kubusiu,

  jak się pisze MIŁOŚĆ ?
  – Prosiaczku,
  MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje!!!

  Jeśli spadniesz na kogoś, nie wystarczy powiedzieć, że nie chciałeś.

  W końcu ten ktoś też wcale nie chciał, żebyś na niego spadał.

 •   

  Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Dłużynie.

  Akcja trwała od 2 do 25 listopada 2016 r..

  SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY.

 • EVENT LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

  „Lekkoatletyka dla Każdego” ponownie zagościła w naszej szkole.
  W dniu dzisiejszym ( 04.XI.2016r) odbył się kolejny event Kids Athletics. Frekwencja wśród uczniów klas II dopisała ( w evncie wzięły udział  trzy klasy drugie A,B,C). Pozostałe klasy II wezmą udział w evencie w późniejszym terminie. Uczniowie wykazali się bardzo dużą sprawnością fizyczną.
  Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

 • MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

  26.10.2016

                                                                                                     

  W dniu wczorajszym (26.10) w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Koszykówce chłopców. W zawodach wzięły udział trzy zgorzeleckie podstawówki SP2, SP3, SP5. Naszą szkołę reprezentowali: Suski Bartosz, Tymiński Konrad, Wróblewski Krystian, Przybysz Piotr, Koman Kacper, Waszkowiak Paweł, Poniński Jakub, Sadowski Ignacy, Falkowski Antoni, Żak Kacper oraz Kruszewski Mateusz.  Chłopcy zakończyli zawody na II miejscu. GRATULUJEMY!

 • ŚWIĘTO SZKOŁY

  Dnia 21 kwietnia 2016 roku w naszej szkole obchodzono 36 rocznicę nadania imienia Janusza Korczaka. Z tej okazji odbyły się uroczyste apele, które przygotowała Pani Małgorzata Matyjaszczuk wraz z klasą VI „a”. Młodzież w interesujący sposób ukazała historię życia patrona szkoły. Dzieci przedstawiły jego twórczość literacką oraz główne myśli, którymi kierował się podczas swojego życia: ,,Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat o człowieka.”
  Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wysłuchać pięknych muzycznych utworów poświęconych Januszowi Korczakowi przygotowanych przez Panią Elżbietę Stankiewicz wraz z zespołem „Poziomeczki”. Całość rozpoczęła się wspaniałym występem „Mażoretek”, przygotowanych przez Panią Małgorzatę Tabiś, natomiast grupa Pani Olgi Michalidu zakończyła część artystyczną apelu. 
  Myślę, że przedstawiony program pozostawi niezatarte wrażenia o naszym niezwykłym patronie Januszu Korczaku.

   

  ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

   

 • MIEJSKA LIGA KLAS VI-JĘZYKI OBCE

  15.04.2016r reprezentacja naszej szkoły w składzie Mateusz Wojciechowski 6B, Adam Brzeziński 6B, Marysia Eckert 6B, Natalia Jaworska 6C, Igor Radecki 6A i Kacper Brzykcy 6A wzięła udział w Miejskiej Lidze Klas VI (języki obce).
  Uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze zarówno z języka niemieckiego, jak i angielskiego. 
  Reprezentacja naszej szkoły pokonała pozostałych uczestników Ligi i zajęła                       
  I MIEJSCE.


  GRATULUJEMY UCZESTNIKOM

                   

 • X POWIATOWE ZMAGANIA HUMANISTYCZNE

  Dnia 12 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w

  X Powiatowych Zmaganiach Humanistycznych – „Od wyzwolenia do wolności”, które miały miejsce w Miejskim Domu Kultury.

  W części drama wystąpili uczeniowie:Rydarowicz Julia, Cepowska Kamila,Scaramozzino Elisa, Mastalerz Jakub, Swacha Maja, Zielezińska Natalia, którzy przygotowali pod kierunkiem Pani Małgorzaty Matyjaszczuk dramę

  pt.” Pan tu nie stał” na podstawie wiersza Stanisława Barańczaka.

  W turnieju wiedzy zaprezentowali się:Wojciechowski Mateusz, Makowska Julia, Brzeziński Adam, których przygotowała pani Małgorzata Kolasa.

  W X Powiatowych Zmaganiach Humanistycznych uczniowie naszej szkoły zajęli

  I MIEJSCE nagrodzone piękną statuetką, dyplomami dla wszystkich uczestników oraz koszem słodyczy.

  GRATULUJEMY

   

   

   

 • UWAGA KONKURS !

  REGULAMIN KONKURSU NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ KSIĄŻKĘ
  PRZYGOTOWANĄ W RAMACH PROJEKTU
  „MALI UCZNIOWIE IDĄ DO SZKOŁY”
  I.Postanowienia ogólne
  § 1.Konkurs na zaprojektowanie najbardziej oryginalnej książki jest integralną częścią kampanii
  „MALI uczniowie idą do szkoły”,
  opracowanej i przygotowanej przez Polski Komitet Narodowy UNICEF, zwany w dalszej części UNICEF.
  II.Cel konkursu
  § 2.Celem onkursu jest:
  Rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodych autorów, a także popularyzacja ich twórczości,
  Zachęcenie dzieci do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej,
  Rozbudzenie wśród młodych ludzi zainteresowania literaturą.
  III.Uczestnicy konkursu
  § 3W konkursie mogą wziąć udział wszystkieplacówki, które przyłączyły się doakcji „MALI
  uczniowie idą do szkoły”w semestrze zimowym roku szkolnego 2015/2016.
  IV.Zasady uczestnictwa
  § Uczestnicy konkursu i harmonogram
  a)W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie placówki,
  które zarejestrowały się do programu „MALI uczniowie idą do szkoły”,
  b)Udział w konkursie jest bezpłatny,
  c)Zgłoszenia do konkursu odbywają się poprzezwysłanie drogą pocztową wybranej pracy (książki),
  d)Książki na konkurs
  PRZYNOSIMY DO WYCHOWAWCY LUB NAUCZYCIELI-POLONISTÓW DO 22 STYCZNIA 2016 R.
  Laureat konkursu zostanie ogłoszonydo dnia 11 kwietnia 2016 r.na stronie internetowej www.unicef.pl
  §5 Wymagania dotyczące prac konkursowych
  g)Każda zarejestrowana w projekcie placówka może zgłosić do konkursu tylko 1 książkęsamodzielnie wykonaną przez
  ucznia lub grupę uczniów
  h)Książka wysłana jako zgłoszenie na konkurs może mieć dowolną formę literacką
  (opowiadanie, bajka, komiks, tomik poezji etc),a także dowolną tematykę,
  i)Treść książki powinna być oryginalna w stosunku do istniejących już dzieł literackich
  (fabuła, bohaterowie, akcja powinnybyć autorskim pomysłem ucznia piszącego książkę),
  j)Książka musi być napisana w języku polskim,wcześniej nigdzie niepublikowana i
  niewystawiana w żadnym innym konkursie,
  k)Gabaryt książki nie może przekroczyć wydruku w formacie A3
  l)Książka może być przygotowana dowolną techniką
  –tekst pisany odręcznie orazodręczne ilustracje, a także tekst w formie wydruku komputerowego.
  Tekst musi być czytelny,
  m)Objętość tekstu nie może przekraczać 10 stron,
  n)W przypadku pisania książki na komputerze prosimy o zastosowanie czcionki -Times New Roman 12 pkt.,interlinia 1,5),
  o)Nadesłane zgłoszenia nakonkurs zostaną ocenione przez jury
  p)Przy ocenie prac konkursowych będą brane pod uwagę:
  twórczy charakter utworu,
  oryginalność i samodzielność pracy,
  q)Werdykt jury konkursu jest nieodwołalny,
  r)Przesłane na konkurs prace nie podlegają zwrotowi,
  s)W konkursie będą rozpatrywane wyłącznie zgłoszenia, które spełniają powyższe warunki.
  § 6.Nagroda
  a)Nagrodą w konkursie jest wizyta Ambasadora Dobrej Woli Artura Żmijewskiego w placówce,
  z której pochodzić będzie zwycięską książka,
  b)Termin wizyty związany będzie z obchodami Światowego Dnia Książki(23 kwietnia 2016r.).
  Dokładna data wizyty zostanie ustalona w porozumieniu z laureatami i dostosowana do możliwości czasowych obu stron.
   Informacje uzyskane od uczestników konkursu za pośrednictwem wypełnionego
  przez nich formularza zgłoszeniowego będą wykorzystane do celów informacyjnych
  na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
  (Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926, z późn. zm.).
  Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk, zdjęć i informacji
  o uczestnikach konkursu, jak również wywiadów z nimi i treści akcji przeprowadzanych
  na terenie szkoły na łamach prasy,na antenie radia,w Internecie, w telewizji oraz
  innych publikacjach. 

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu
  ul. Armii Krajowej 10a
  59-900 Zgorzelec
  e-mail
  szkolpod3@wp.pl
 • 75-77 52 369

Galeria zdjęć