WYCIECZKA KLAS 8A, 8B Z PROJEKTU POZNAJ POLSKĘ SPRAWOZDANIE WYJAZD DO TETARU KLAS 6B, 6C WYCIECZKA KLAS 2A I 2B DO FABRYKI BOMBEK WYCIECZKA KLASY 3A, 3B

WYCIECZKA KLAS 8A, 8B Z PROJEKTU POZNAJ POLSKĘ

Uczniowie z klas 8a i 8b w ramach projektu "Poznaj Polskę" rozpoczęli kilkudniową wycieczkę pod opieką: wychowawczyni klasy 8a, pani Alicji Czarnieckiej oraz p. Barbary Kozarek i p. Agnieszki Minuty. Zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczęli od Zamku Czocha oraz odwiedzili miejscowość Pławna, gdzie wysłuchali legendy o książętach śląskich z Duchem Gór w roli głównej. Zobaczyli replikę Konia Trojańskiego oraz Arki Noego.

• W poniedziałek 6.11 uczniowie z klas 8a i 8b podczas wycieczki zwiedzili pieszo okolice Karpacza oraz muzeum Karkonoskie Tajemnice.

• We wtorek (7.11) byli na wycieczce krajoznawczej po okolicy. Mieli również spotkanie edukacyjne z panią z zagrody edukacyjnej z Wierciszowa.

• W środę (8.11) w pięknych okolicznościach przyrody wspięli się na wysokość 1195 m n.p.m. docierając do schroniska Samotnia położonego na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego.

Godziny popołudniowe przeznaczone są na zajęcia edukacyjne z języka polskiego, pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa w górach. Największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia ze strzelania bronią laserową.

• Kolejne dni wycieczki klas 8a i 8b uczniowie przeznaczyli na zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu oraz Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.

Czas wolny po zajęciach lekcyjnych spędzili aktywnie na wspólnym śpiewaniu karaoke oraz grach i zabawach interaktywnychlaugh

#PoznajPolskę #muzeumkarkonoskie #wycieczkaklasowa