MŁODE GŁOWY 2022/2023

CERTYFIKAT

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w projekcie #mlodeglowy , za który nasza szkoła otrzymała certyfikat. Jesteśmy świadomi tego, jak istotne jest dbanie o zdrowie psychiczne, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Koordynatorami akcji były Panie: pedagog Jolanta Płatek, psycholog Joanna Pasek oraz Elżbieta Kilian.

Projekt MŁODE GŁOWY obejmuje największe w Polsce, bezpłatne i anonimowe badanie stanu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz kampanię edukacyjną skierowaną do młodych, rodziców i nauczycieli. Celem jest zwrócenie uwagi na problemy ze zdrowiem psychicznym wśród młodych, wskazanie związanych z tym wyzwań i przyczynienie się do normalizacji sięgania po pomoc. Planowane są długofalowe działania, które doprowadzą do polepszenia sytuacji zdrowotnej młodych ludzi.

#FundacjaUnaweza #mlodeglowy

MG_unaweza_CERTYFIKAT.pdf