PIŁKA NOŻNA LEKKOATLETYKA-FINAŁ DOLNOŚLĄSKI 2021 MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PRZEŁAJOWYCH MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ -IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ -IGRZYSKA DZIECI CERTYFIKAT SZKOŁA PROMUJĄCA AKTYWNY STYL ŻYCIA MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT TAEKWENDO-SUKCES UCZNIA KOSZYKÓWKA-STREFA JELENIOGÓRSKA MISTRZOSTWA POWIATU CZWÓRBOJU L.A. DZIEWCZĄT PUCHAR TYMBARKU MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

27 maja 2022 na profesjonalnych boiskach przy ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu, odbył się powiatowy finał SIATKÓWKI PLAŻOWEJ.

To dyscyplina sportowa kojarząca się przede wszystkim ze słońcem i gorącym piaskiem, gdzie zawodnicy podczas gry ochraniają swoje oczy okularami przeciwsłonecznymi przed utrudniającymi grę promieniami słonecznymi.

Niestety, tym razem zawodnicy osłaniali swoje oczy przed... rzęsistym deszczem.

I w takich warunkach przyszło dzielnie walczyć o każdy punkt Marcie P i Kornelii M, które godnie reprezentowały naszą szkołę podczas całego turnieju, ostatecznie zajmując II miejsce w powiecie. Gratulujemy!

Mamy nadzieję, że to nowe doświadczenie zaprocentuje - szczególnie u Marty, która po ukończeniu ósmej klasy chce kontynuować naukę w Liceum Ogólnokształcącym nr 2 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, a swoją sportową, siatkarską karierę, w klubie Volley Wrocław.

Marto - trzymamy oczywiście za Ciebie kciuki i życzymy sięgnięcia w przyszłości po olimpijskie złoto.