MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW FINAŁ MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW POWIATOWY FINAŁ PIŁKI SIATKOWEJ ZAWODY SPORTOWE UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH SIATKÓWKA DZIEWCZĄT-MISTRZOSTWA POWIATU KLASA SPORTOWA REKRUTACJA FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH AWANS DO FINAŁU STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W PIŁCE NOŻNEJ MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU L.A. FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W L.A. CHŁOPCÓW FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W L.A. CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT FINAŁ WOJEWÓDZKI L.A KLAS 5-6 W POLKOWICACH

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

MAMY AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

3 października 2022r. w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych przyszło walczyć czterem naszym drużynom o awans do finału wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych.

To bardzo "ciężka" pod względem wysiłku, ale przy tym bardzo widowiskowa dyscyplina, pełna emocji, nerwów, stresu i niewiadomych, w której do ostatniej zmiany trudno przewidzieć kto będzie zwyciezcą. Tak było i tym razem.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę ambitnie walcząc na trasie z własnymi słabościami o jak najwyższe lokaty.

Świetnie spisała się drużyna dziewcząt klas 7-8, która zdecydowanie wygrała swój bieg, podczas którego każda z dziewcząt zwiększała dystans nad swoimi rywalkami. To; Kinga Jasińska, Bianka Tarasiewicz, Marta Radawiec, Emilia Hnitecka, Kayla Furmańczyk i Vanessa Gawryło przy wspaniałym dopingu rezerwowych; Pauliny Bobowskiej i Estery Rec wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11.10.2022 w Olszynie.

Bardzo dobry występ zaliczyła również drużyna chłopców klas 4-6, która zajęła drugie miejsce. W składzie drużyny byli; Żukowski Adrian, Szabłowski Filip, Szczepanik Michał, Maliszewski Leon, Gitler Krzysztof, Parandiuk Oleksander oraz rezerwowi; Kietla Wojciech i Gall Oliwier.

Dwie pozostałe drużyny wywalczyły szóste miejsca. Na wielkie brawa i gratulacje zasługują dziewczęta z klas 4-6 biegnące w składzie; Ines Tarasiewicz, Julia Wojtukiewicz, Alicja Panfil, Maria Brudniak, Jagoda Majocha i Julia Bandura.

Najtrudniejszy bieg chłopców z klas 7-8, którzy mieli do pokonania najdłuższy dystans 1200 m do końca trzymał wszystkich jego uczestników i widzów w napięciu. W tym biegu dopiero na ostatniej zmianie rozstrzygnęła się kolejność drużyn. Nasza reprezentacja w składzie; Przemysław Łuszczyk, Jakub Panek, Jakub Panfil, Marcel Bogdanowicz, Bartosz Gitler, Daniil Mikhalap wraz z rezerwowymi; Jakubem Świdwą i Dawidem Sosnowskim zajęła szóste miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a dziewczętom "starszym" życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.