OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO KLAS IV-V SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO KLAS VI-VIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR XXII RODZINNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY KLASOWY KONKURS RECYTATORSKI KLAS 1A, 2A, 3A SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS 4-8 KLASOWY KONKURS RECYTATORSKI 1B XXVII Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik" - etap miejski, klasy 7-8 KLASOWY KONKURS RECYTATORSKI 1C SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS 1-3 POWIATOWY KONKURS "POCIĄG DO MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI" KONKURS WIELKANOCNY-ETAP SZKOLNY KONKURS WIELKANOCNY-ETAP POWIATOWY POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNO-EKOLOGICZNY XVII POWIATOWY FESTIWAL MAŁYCH FORM SATYRYCZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS 4-8

"W wierszach tylko i w kwiatach ten świat staje się inny,lepszy piękniejszy"-słowami Piotra Skrzyneckiego, pod koniec ubiegłego tygodnia, Pani Dyrektor -Sylwia Skoczylas, rozpoczęła Szkolny Konkurs Recytatorski.Na moment mogliśmy się przenieść w świat pięknie deklamowanych wierszy. Uczestnicy odświętnie ubrani,w otoczeniu kwiatów,na deskach szkolnej sceny zmierzyli się z poezją.Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych:klasy 4-6 oraz klasy 7-8.

A oto wyniki:

W kategorii klas 4-6:

1.Zuzanna Pankowska z kl.4a

1.Lilianna Suszyńska z kl.5c

2.Marika Machul z kl.5a

2.Ines Tarasiewicz z kl. 6c

3.Lidia Legeżynska z kl.5c

3.Adrian Gaweł z kl. 6b

W kategorii klas 7-8:

1.Maja Rachwalska z kl.8a

1.Oskar Miłoszewki z kl.8b

2.Vanessa Zielińska z kl.8a

3.Estera Rec z kl.8a

Cieszmy się,że młodzi ludzie pozostają wrażliwi na piękno poezji i w ten sposób dbają i pielęgnują mowę ojczystą .Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy odwagi! Szczególnie słowa uznania kierujemy pod adresem zwycięzców!!!Trzymamy kciuki,bowiem niebawem czeka ich kolejny etap konkursu,który odbędzie się MDK-u.