MISTRZOSTW POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW-IGRZYSKA DZIECI

Dnia 21 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce chłopców- Igrzyska Dzieci. W zawodach wzięło udział pięć szkół z powiatu (SP2 Zgorzelec, SP 3 Zgorzelec, SP 5 Zgorzelec, SP COGITO Zgorzelec i SP Węgliniec). Rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Ostatecznie uczniowie naszej szkoły w składzie Janulis Dorian, Kiełbas Rafał, Kostrzewa Igor, Lewiński Jan, Marzec Alan, Onyszczuk Franciszek, Prałat Piotr, Rugiełło Michał, Stachura Maciej, Szczepaniak Michał, Wołoszczuk Piotr i Żukowski Adrian uplasowali się na III miejscu.