Informacje ogólne Bieżące wydarzenia Kim jest logopeda? Kiedy i po co do logopedy? Terapia logopedyczna GALERIA 6 MARCA KONKURS PLASTYCZNY INNOWACJA Ćwiczenia logopedyczne do wykorzystania w domu GODZINY PRACY 2023/2024 6 MARCA 2024 DZIEŃ LOGOPEDY

LOGOPEDA

6 MARCA 2024 DZIEŃ LOGOPEDY

6 MARCA EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY

Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Święto ma na celu zachęcenie rodziców, by nie zwlekali z konsultacją u specjalisty dziecka, które ma problem z mówieniem.

W tym dniu w naszej szkole każdy uczeń wylosował zdanie na ten dzień, z serii „Łamańce językowe”. Wszyscy ćwiczyliśmy języki na przerwach i lekcjach bawiąc się wyśmienicie. Każda klasa dodatkowo wykonała logopedyczne zadanie z zakresu: oddychania, rymowania bądź tworzenia własnych logopedycznych łamańców językowych.

Życzymy wielu sukcesów logopedom – wspaniałego świętowania!

#logopedia #łamańcejęzykowe #europejskiDzieńLogopedy