FESTYN RODZINNY "Cała Polska czyta dzieciom” WARSZTATY W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ XV Regionalny Konkurs Przyrodniczo - Krajoznawczego "Bądźmy przyjaciółmi przyrody". Walentynki KARNAWAŁ WOŚP JASEŁKA 2018 PRZEDSTAWIENIE "WIELCY RODACY' SZLACHETNA PACZKA 2018 DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH APEL Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI Rekord w resuscytacji 16 X 2018 Dzień Edukacji STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA ZGORZELEC Narodowe Czytanie ŚWIATOWY DZIEN TABLICZKI MNOŻENIA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Dnia 21 listopada 2018r. w naszej szkole ruszyła pilotażowa akcja "Życzliwi to my uczniowie SP3". W tym roku do akcji pani psycholog Karolina Bartusiak zaprosiła losowo wybrane klasy i poprosiła o stworzenie "drzewka życzliwości", które było symbolem grupy, silnych podstaw i głębokich korzeni, zawsze się odtwarza i kwitnie....życzliwość jest ponadczasowa.

Wychowawcy pracowali z dziećmi nad stworzeniem fundamentu - analizowali wiedzę, empatię i tworzyli dekalogi. Powstały przepiękne, przemyślane prace. Jest fundament to można budować dom. Wybierano również króla i królową życzliwości w swojej klasie - uczniowie demokratycznie podjęli decyzję, a pani psycholog wręczyła dyplomy i ordery...za rok wrócimy, całą szkołę życzliwością obdzielimy.