FESTYN RODZINNY "Cała Polska czyta dzieciom” WARSZTATY W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ XV Regionalny Konkurs Przyrodniczo - Krajoznawczego "Bądźmy przyjaciółmi przyrody". Walentynki KARNAWAŁ WOŚP JASEŁKA 2018 PRZEDSTAWIENIE "WIELCY RODACY' SZLACHETNA PACZKA 2018 DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH APEL Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI Rekord w resuscytacji 16 X 2018 Dzień Edukacji STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA ZGORZELEC Narodowe Czytanie ŚWIATOWY DZIEN TABLICZKI MNOŻENIA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA ZGORZELEC

Dnia 3X 2018r w Miejskim Domu Kultury po raz dziesiąty zostały rozdane stypendia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgorzelcu.

39 uczniów otrzymało stypendium naukowe za wybitne wyniki w nauce 18 uczniów stypendia artystyczne oraz 49 uczniów stypendia sportowe. 12 osób otrzymało stypendia w dwóch kategoriach.

Nagrody zdolnym uczniom wręczał pan Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz, Przewodnicząca Komisji ds. Edukacji, Kultury, Młodzieży i Sportu Rady Miasta Zgorzelec pani Dorota Baranowska oraz  Dyrektor naszej szkoły pani Dorota Wilczyńska-Woś.

Uroczystość uświetniły występy mażoretek, zespołu wokalnego „Trójeczki”, pianisty Natana Szwedkowicza z VIII d oraz wokalistki Patrycji Maniory z kl. VIII c.

Gratulujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom oraz życzymy sukcesów w kolejnych latach.