PROGRAM LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI CZEK DLA SP3 SPRZĘT FOTOGRAFICZNY-listopad 2022 r. JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA POLSKIEGO?- maj 2022 r. ZAKUPIONY SPRZĘT APEL NIEPODLEGŁOŚCI-listopad 2022 r. FIM BOŻONARODZENIOWY SP3-grudzień 2022 r. LEGO EDUKACYJNE BricQ Motion Prime-styczeń 2023 r. DRUKARKA 3D-kwiecień 2023 r. OKULARY VR- marzec, kwiecień 2023 r. LEGO EDUKACYJNE Spike Prime -maj, czerwiec 2023 r.

ZAKUPIONY SPRZĘT

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Celem Programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań z zakresu nauk STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

W ramach Laboratoria Przyszłości nasza szkoła zakupiła następujący sprzęt:

1. Drukarka 3D wraz z akcesoriami
  2. Skriware Academy +Skrimarket+Creator-drukarka 3D wraz z akcesoriami
  3. Zestaw 10 filamentów PLA
  4. Mikrokontroler z czujnikami Arduino i akcesoriami
  5. Zestaw okularów Gogle Wirtualnej Rzeczywistości ClassVR 8 Premium wraz z akcesoriami i oprogramowaniem wspierającym ich funkcjonowanie
  6. Scottie Go! Master Pack-licencja na 3 lata dla 30 uczniów i nauczyciela
  7. Aparat fotograficzny Panasonic Lumix DMC FZ wraz z akcesoriami
  8. Statyw do aparatu z akcesoriami
  9. Gimbal do aparatu fotograf. i kamery Ronin SC2
  10. Lutownica/stacja lutownicza ST-8802 z gorącym powietrzem
  11. Mikrofon kierunkowy Seramonic Vmic PRO z akcesoriami
  12. Zestaw lamp światła ciągłego-oświetlenie do realizacji nagrań
  13. Mikroport z akcesoriami Saramonic Blink 500B2PRO
  14. Klocki do samodzielnej konstrukcji z akcesoriami Lego Education Spike Prime
  15. Klocki do samodzielnej konstrukcji z akcesoriami Lego Education BricO Motion Prime
  16. Zestaw z mikrokontrolerem BECREO- z czujnikami i akcesoriami
  17. Laboratorium Przyszłości Photon PRO-biblioteka modeli 3d
  18. Tablet Samsung 8.7
  19. SkriLab -Pracownia Robotyki-robot edukacyjny z akcesoriami

W/w wyposażenie zostanie wykorzystanie do prowadzenia zajęć edukacyjnych z techniki, informatyki, geografii, przyrody, biologii, fizyki, chemii, języków obcych, zajęć praktycznych oraz w ramach innych zajęć edukacyjnych a także kół zainteresowań.Zakupiony sprzęt uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania.

#laboratoriaprzyszlosci