MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

Dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Cepowska Kamila, Iwaniak Martyna, Kazimierska Martyna,  Konkiel Vanessa, Krawczyk Emilia, Rydarowicz Julia, Scaramozzino Elisa, Swacha Maja, Wasąg Klaudia, Zielezińska Natalia, Rozenfeld Urszula, Lewandowska Paulina, Sikora Miriana w dniu                  22 stycznia 2016 r  wywalczyły brązowe medale w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Ręcznej .

Chłopcy w składzie: Grzeszczyszyn Hubert, Wiciak Bartosz, Jaworowski Paweł, Poniński Jakub, Górowski Tomasz, Sadowski Gabriel, Wróblewski Krystian, Suski Bartosz, Sobkowiak Dawid, Ptak Bartosz, Marczyński Mateusz, Iwanowski Jakub, Żak Kacper kilka dni wcześniej, bo 18 stycznia 2016 r w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Ręcznej wywalczyli srebrne medale.

GRATULUJEMY!!!