liczba odwiedzin: 3810982

Aktualności

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW EVENT LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO HALOWA OLIMPIADA W RAMACH PROJEKTU LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO ZAWODY KLAS II i III MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA DPFA II BIEG PRZEŁAJOWY IM.JÓZEFA WIATROWSKIEGO MISTRZOSTWA POWIATU W 4-BOJU LA POWIATOWE IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE DZIECI MISTRZOSTWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ W 4-BOJU LALA MINI EURO ZGORZELEC 2017 ZAWODY PŁYWACKIE KLAS III

2016/2017

HALOWA OLIMPIADA W RAMACH PROJEKTU LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

26.11.2016 r. w Spale odbyła się Halowa Olimpiada w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego! Z Województwa Dolnośląskiego wystartowało 49 zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczestnicy HO rywalizowali w konkurencjach indywidualnych: 500 m, skok wzwyż, pchnięcie kulą oraz w wieloboju zespołowym, na który składał się bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłką lekarską oraz sztafeta 8×200 m. Do rywalizacji przystąpiło 15 reprezentacji z Ośrodków Lekkiej Atletyki zlokalizowanych w południowej części Polski. Dolnoślązacy nie mieli sobie równych w wielobojach. Zespół z klas IV-VI SP zdecydowanie zwyciężył w skoku w dal i rzucie piłką, na 60 m zajął 2 miejsce, co umożliwiło start w sztafecie, w ostatniej serii i walkę o złoto. Po wyrównanym biegu, zespół SP stanął na najwyższym stopniu podium. W składzie złotej drużyny znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Gracjan Kwieciński z klasy IVc oraz Aleksandra Kielmas z klasy VC. Bardzo dobry wyniki uzyskali również Paweł Waszkowiak z klasy VIB w biegu na 500m, który czasem 1:27,86 zajął 8 miejsce.  Charyszyn Kacper z klasy VIA  również w biegu na 500m z czasem 01:31,1 zajął XVII oraz Misiewicz Patryk (500m) z czasem 01:35,4 zajął XXV miejsce na 40 startujących.