UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025 REMONT KUCHNI, PROGRAM "POSIŁEK W DOMU I W SZKOLE" GROMADA ZUCHOWA LEKCJA BEZPIECZEŃSTWA W KLASIE 2C OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY Z INFORMATYKI INTEGRACJA KLASY 1B ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE BIBLIOTEKA POLECA DZIEŃ CHŁOPAKA PROJEKT Z INFORMATYKI MODUŁ III ZADANIE 1 NARODOWE CZYTANIE DRUKARKA 3D JESIENNE OZDOBY LEKCJA MUZYKI W KLASIE 4B WIZYTA PANI PIELĘGNIARKI W KLASIE 5C STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA ZGORZELEC APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

2024/2025

STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA ZGORZELEC

9 października 2024 r. odbyła się uroczystość w hali PGE Turów Arena. 231 uczniów zgorzeleckich publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz Państwowej Szkoły Muzycznej, którzy w roku szkolnym 2023/2024 odnieśli ponadprzeciętne sukcesy w nauce, sporcie lub artystyczne odebrało swoje nagrody i wyróżnienia.

A oto laureaci stypendiów i nagród Burmistrza Miasta Zgorzelec z naszej szkoły:

Stypendia naukowe: Nadia Tylutka, Adrian Gaweł, Krzysztof Gitler, Uladzislau Kabiak, Marta Kosiorowska, Antoni Chojnacki, Anastazja Karachitos, Bartosz Wiliński, Amelia Kołodzińska, Lena Sawosz, Oskar Kwieciński, Daniil Mikhalap, Mateusz Filipowicz.

Stypendia artystyczne: Anastasia Saienko, Maja Rachwalska.

Stypendia sportowe: Natalia Konieczna, Nadia Tylutka, Emilia Sołtys, Rafał Kielmas, Jagoda Mossakowska, Paula Podgórska, Igor Kostrzewa, Andżelika Łata, Jakub Kaczmarek, Krzysztof Gitler, Uladzislau Kabiak, Leon Maliszewski, Antoni Chojnacki, Tomasz Szymczyk, Szymon Orkisz, Emilia Radecka, Anastazja Karachitos, Oliwia Piechowicz, Piotr Fedyczkowski, Julian Skrycki, Aleksandra Szczepaniak, Dominik Ochrymowicz, Bartosz Wiliński, Filip Wolanin, Maria Brudniak, Maciej Witkowski, Franciszek Onyszczuk, Adrian Żukowski, Wojciech Kietla, Julia Wojtukiewicz, Aleksander Grzesik, Filip Szabłowski, Julia Bandura, Klara Kowalska, Ines Tarasiewicz, Wojciech Grymuza, Szymon Szczepański, Oliwia Gall, Maria Bielat, Bianka Tarasiewicz, Vanessa Gawryło, Vanessa Zielińska, Beata Przybyła, Julia Modzelewska, Kayla Furmańczyk, Jakub Panek, Daniil Mikhalap.

Wielkie gratulacje!smiley

#stypendia