POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU

PROGRAM POSIŁEK W DOMU I W SZKOLE

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Z radością informujemy, że nasza szkolna kuchnia przeszła wspaniałą metamorfozę! Zakończyliśmy remont, a wnętrze lśni nowością. Wyposażyliśmy ją w nowoczesny sprzęt, który nie tylko ułatwi pracę, ale także pozwoli na przygotowywanie jeszcze zdrowszych i smaczniejszych posiłków.

Dzięki programowi "Posiłek w szkole i w domu" oraz dotacji naszego organu prowadzącego (dziękujemy ) pozyskaliśmy fundusze a w naszej kuchni zagościł piec konwekcyjno-parowy, dzięki któremu będziemy mogli serwować dania smażone bez tłuszczu! Zakupiliśmy też nowe krajalnice, miksery, a także garnki, patelnie oraz sztućce – wszystko gotowe, by tworzyć pyszne obiady. Nie zabrakło również nowych szafek i szaf, które uporządkują wszystkie sprzęty. Wprowadziliśmy także nowy bemar do podawania obiadów, aby jedzenie było zawsze ciepłe i smaczne oraz najnowocześniejszy okap wentylujący!

Cieszymy się, że możemy oferować jeszcze lepsze warunki dla naszych uczniów.

Już nie możemy się doczekać, by razem z Wami skosztować pierwszych posiłków w odświeżonej kuchni!

Serdecznie zapraszamy na obiady!

#posiłekwszkoleiwdomu #szkolneobiady